Pay Per Click Management

Pay Per Click (PPC) vadība

Pay Per Click reklāmai ir momentāns efekts un tās dod Jūsu biznesam lielāku aptveri, ietekmējot uz lietotāju ar pirmās pozīcijas un pirmās lapas efektu meklētājprogrammās.

Mūsu tiešsaistes reklāmas kampaņas stratēģijas ir izveidotas tā, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības un tirgus apstākļus. Mēs piedāvājam aktuālos PPC pakalpojumus, kas ietver: maksas reklāmas sludinājumus, video reklāmu, mediju reklāmu, satura retargetingu / re-mārketingu un reklāmu sociālajos tīklos.

Mūsu komanda sasniedz ievērojamus rezultātus, kas palīdz mūsu klientiem sasniegt savus biznesa mērķus. Mēs pārvaldām Jūsu kontus ikdienā - kontrolējam reklāmas kampaņu budžetu, kas ļauj nodrošināt maksimālu ROI.

Mēs panācam lieliskus rezultātus, pateicoties mūsu visaptverošai individuālai pieejai, kas ietver detalizētus biznesa pārskatus. Mēs veidojam pārskatus par dažādām PPC reklāmas iespējām un opcijām, kā arī ieteicam nepiceiešamus reklāmas pasākumus saskaņā ar klienta mērķiem.

Maksas meklēšanas reklāma

Iegūstiet pozitīvu ROI ar PPC meklēšanas reklāmu palīdzību. Tērējiet savu naudu gudri, izmantojot mērķtiecīgāku un izmaksu efektīvāku reklāmas veidu.

PPC re-mārketings

Pārvērtiet savus vērtīgos "potenciālos klientus” par "pastāvīgajiem klientiem". Mūsu profesionālā komanda palīdzēs Jums atkārtoti piesaistīt lietotājus, kuri ir izrādījuši interesi, izstrādājot stratēģiju, kas atbilst visām Jūsu vajadzībām.

Reklāma sociālajos tīklos

Ir nepieciešams uzlabot zīmola, produkta vai pakalpojuma atpazīstamību? Mēs izstrādāsīm SMM stratēģiju, lai sasniegtu Jūsu mērķus un KPI.

Reklāmas parādīšana

Mēs piedāvājam individuālas stratēģijas reklāmas parādīšanai, lai palielinātu zīmola iedarbību, mijiedarbību un konversiju. Mēs veiksmīgi pārvaldām tiešas reaģēšanas kampaņas un zīmola atpazīstamības uzlabošanas kampaņas.

Video reklāma

Mēs esam eksperti tiešsaistes reklāmā. Mūsu komanda ir gatava Jums palīdzēt iegūt konkurences priekšrocību, izveidojot video reklāmu, kas palielinās Jūsu zīmola klātbūtni.

Pastāstiet mums par Jūsu projektu

Mēs esam gatavi palīdzēt Jūsu biznesam internetā!

Sazinieties ar mums šodien un saņemiet maksimālu Jūsu investīciju atdevi.

Fields marked with an * are required

(neobligāti)

(neobligāti)

Lūdzu, dodiet mums ziņu, ja ir kādas lietas, kurām jāpieverš uzmanību un uzrakstiet laiku, kad mēs varam ar jums sazināties pa telefonu.